Basın Bülteni

ORKN, yeni EP’si “Alt Üst” ile müzik severlerle buluşuyor !

 

4 şarkıdan oluşan albümde , İmer Demirer, Ertan Tekin, Gaye Biçer gibi bir çok önemli müzisyen yer almakta. Elektronik sound’lar ve akustik enstrumanların iç içe geçtiği albümün tüm şarkılarında ORKN imzası bulunmakta.  Jinxx Productions stüdyolarında hazırlanan albümün mix’inde Anıl Çifter, mastering’inde Barış Büyük yer almakta. Düzenlemeler ise yine Anıl Çifter’e ait.

 

EP’nin ilk şarkısı olan “Alt Üst”, batı sound’larını doğu ezgileri ile buluşturan hüzünlü bir kış şarkısı. Söz ve müziği ORKN’a ait şarkının sürpriz konuğu ise, üflemeli çalgılar virtüözü Ertan Tekin.

 

Şarkının video klibi ise Irmak Altıner imzası taşıyor.

 

EP'nin ikinci şarkısı “Seni Bulsam”, yaşadığı rutinden kurtulmak ve aradığını bulmak için kaybolmak isteyen şehirli bir insanın hikayesini anlatıyor. Funky gitar melodileriyle dikkat çeken şarkının söz ve müziği ORKN’a, düzenlemesi Anıl Çifter’e ait.  

 

--------------------------------------------------------------

ORKN meets his fans with a new EP “Alt Üst” !

 

In this EP, electronic sounds and acoustic instruments are intertwined with special guests like Imer DemirerErtan Tekin, Gaye Biçer and many more ! 3 songs of the album written by ORKN. One song was co-written with Tibet Akarca. The album was recorded and mixed by Anıl Çifter in Jinxx Productions studios. Mastering was made by Barış Büyük.

 

EP’s first song “Alt Üst” is a sad winter song that combines western and eastern sounds. In this song, ORKN is accompanied by wind instrument virtuoso Ertan Tekin, with his “duduk”.

 

Written by : ORKN

Arrangement : Anıl Çifter

Keyboards : Cem Dinler

Violin : Canberk Fıçıyapan

Viola : Öykü Koçoğlu

Cello : Gözde Güvemli

Duduk : Ertan Tekin

Strings Arrangement : Cem Dinler

Mix & Programming : Anıl Çifter

Mastering : Barış Büyük

ORKN_senibulsam-LR.jpg